Enzymel suchý gel pastilky 60 ks

Přípravek vhodný ke každodennímu doplnění hygieny dutiny ústní během dne, při zánětlivých stavech nebo po stomatologických výkonech. Mukoadhezivní pastilku můžete vložit mezi dáseň a tvář a ponechejte působit až do úplného rozpuštění. Z pastilky se v ústech pomocí slin pomalu vytváří gel a enzymy tak působí déle. S velmi jemnou, téměř neznatelnou příchutí.


Dostupnost:
Skladem
Běžná cena:
180 Kč
EAN:
8594170560201
Cena:
180 Kč
148,76 Kč bez DPH
ks

ENZYMEL® PARODONT Suchý gel ve formě mukoadhezivních pastilek

Suchý gel ENZYMEL® PARODONT ve formě mukoadhezivních pastilek obsahuje proteolytické enzymy bromelain, trypsin a chymotrypsin. Jedná se o přípravek pro doplnění hygieny dutiny ústní při zánětlivých stavech nebo po stomatologických výkonech. Velmi jemná, téměř neznatelná svěží příchuť a přilnavé složení pastilky, umožňují její pomalé rozpouštění při zasunutí k problematickému místu mezi dásní a tváří. Díky tomu mohou proteolytické enzymy působit i během dne v době, kdy nemůžete do úst aplikovat gel nebo zubní pastu.

 

Jak používat?

Způsob použití – 2 – 4 pastilky denně vložte mezi dáseň a tvář a ponechejte působit až do úplného rozpuštění. Nepolykejte ani nekousejte. Při závažných problémech (např. chronické záněty v dutině ústní – parodontóza) doporučujeme po dobu 4-8 týdnů používat antimikrobiální přípravky ENZYMEL® INTENSIVE 35 (mukoadhezivní gel a zubní pasta) s obsahem proteolytických enzymů a chlorhexidinu. Přípravky ENZYMEL® INTENSIVE 35 jsou určeny k péči o dutinu ústní při zánětlivých stavech vyvolaných nebo provázených bakteriální infekcí, případně tam, kde hrozí riziko bakteriální infekce (např. pooperační stavy, post-implantační péče). Podrobný přehled stavů, kdy je vhodné používat ENZYMEL®, včetně doporučení, které produkty a jak často používat, najdete zde.

 

Čím doplnit?

Suchý gel ve formě mukoadhezivních pastilek ENZYMEL® PARODONT je vhodné kombinovat dlouhodobě se zubní pastou ENZYMEL® PARODONT a mukoadhezivním gelem ENZYMEL® PARODONT.

 

SLOŽENÍ – Sorbitol, Algin, Xanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Xylitol, Silica, Bromelain, Magnesium Stearate, Trypsin, Chymotrypsin, Aroma

 

Neobsahuje dráždivou látku alkohol, fluoridy, alergen SLS, parabeny a látky s adstringentním účinkem.