Enzymel suchý gel pastilky 60 ks

Enzymel suchý gel pastilky 60 ks

Přípravek vhodný ke každodennímu doplnění hygieny dutiny ústní během dne, při zánětlivých stavech nebo po stomatologických výkonech. Mukoadhezivní pastilku můžete vložit mezi dáseň a tvář a ponechejte působit až do úplného rozpuštění. Z pastilky se v ústech pomocí slin pomalu vytváří gel a enzymy tak působí déle. S velmi jemnou, téměř neznatelnou příchutí.


Cena: 180 Kč
Cena bez DPH: 148,76 Kč
Dostupnost: Skladem
Značka: Wald Pharmaceuticals s.r.o.

ENZYMEL® PARODONT Suchý gel ve formě mukoadhezivních pastilek

Suchý gel ENZYMEL® PARODONT ve formě mukoadhezivních pastilek obsahuje proteolytické enzymy bromelain, trypsin a chymotrypsin. Jedná se o přípravek pro doplnění hygieny dutiny ústní při zánětlivých stavech nebo po stomatologických výkonech. Velmi jemná, téměř neznatelná svěží příchuť a přilnavé složení pastilky, umožňují její pomalé rozpouštění při zasunutí k problematickému místu mezi dásní a tváří. Díky tomu mohou proteolytické enzymy působit i během dne v době, kdy nemůžete do úst aplikovat gel nebo zubní pastu.

 

Jak používat?

Způsob použití – 2 – 4 pastilky denně vložte mezi dáseň a tvář a ponechejte působit až do úplného rozpuštění. Nepolykejte ani nekousejte. Při závažných problémech (např. chronické záněty v dutině ústní – parodontóza) doporučujeme po dobu 4-8 týdnů používat antimikrobiální přípravky ENZYMEL® INTENSIVE 35 (mukoadhezivní gel a zubní pasta) s obsahem proteolytických enzymů a chlorhexidinu. Přípravky ENZYMEL® INTENSIVE 35 jsou určeny k péči o dutinu ústní při zánětlivých stavech vyvolaných nebo provázených bakteriální infekcí, případně tam, kde hrozí riziko bakteriální infekce (např. pooperační stavy, post-implantační péče). Podrobný přehled stavů, kdy je vhodné používat ENZYMEL®, včetně doporučení, které produkty a jak často používat, najdete zde.

 

Čím doplnit?

Suchý gel ve formě mukoadhezivních pastilek ENZYMEL® PARODONT je vhodné kombinovat dlouhodobě se zubní pastou ENZYMEL® PARODONT a mukoadhezivním gelem ENZYMEL® PARODONT.

 

SLOŽENÍ – Sorbitol, Algin, Xanthan Gum, Microcrystalline Cellulose, Xylitol, Silica, Bromelain, Magnesium Stearate, Trypsin, Chymotrypsin, Aroma

 

Neobsahuje dráždivou látku alkohol, fluoridy, alergen SLS, parabeny a látky s adstringentním účinkem.

Tisknout